Rubrika: Akce družiny

Noc ve školní družině

SD-spani-v-druzine-03V pátek 19. června v 19,00 hod. byl sraz ve školní družině. Dorazilo celkem 33 dětí z 1. – 3. třídy a 3 paní vychovatelky. Všichni se moc těšili. Program byl skvělý: hry na školním dvoře, zmrzlinová párty, večeře, bublinová šou, strašidelná vycházka se stezkou odvahy, zpívání při el. svíčkách a vyprávění hrůzostrašných příběhů, tombola. Ráno nás čekala bohatá snídaně od našich maminek a získání diplomu za přežití noci ve strašidelné škole. My všichni, co jsme spali ve škole, víme, že školní strašidýlko opravdu je. Neptejte se proč? Prostě to víme….. (Pokračování textu…)

Umělecká díla k nakousnutí

SD-vytvarna-dila-02Nevěřili byste, co všechno se dá vyrobit z tyčinek, brambůrků, lentilek, banánů nebo rohlíku. A kulaté sušenky, ty se hodí skvěle na kola nebo sluníčko. Nejlepší na tom je, že nakonec si ten svůj umělecký výtvor můžeme sníst. Ten můj třeba chutnal moc dobře. (Pokračování textu…)

Gumídkový den

2018-SD-gumidci-02Víte, co dělají gumídci? Hopsají s hopsinkovou šťávou.
A víte, co dělají děti ze školní družiny? Skákají na skákacím hradě. (Pokračování textu…)

Kuličkový král a královna

SD-kulickovani-04V pondělí, 16. dubna, se na našem školním dvoře odehrál turnaj v kuličkách. Všechny děti byly moc šikovné a vítěz získal titul Kuličkový král a Kuličková královna. (Pokračování textu…)

Odpoledne plné barev

SD-barvy-01Ve čtvrtek proběhlo na školním dvoře Odpoledne plné barev. Barvičky byly na rukou, na vlasech, no prostě všude kam se podíváš. Více ve fotogalerii.

Modrý kód

SD-modry-kod-06Necítíte se zrovna moc dobře? Potřebujete poradit, co se týká vašeho zdraví nebo dokonce první pomoc? Skvělé!
Rádi poradíme a pomůžeme. Vždyť nás školila ta nejlepší!!!! Zuzanka naše zdravuška!

Fotogalerie.

Vynášení Moreny

SD-morena-01Ve čtvrtek 22. března 2018 děti ze školní družiny vynesly Morenu a přivítaly jaro. Ano, jaro už je opravdu tady!

Fotogalerie.

Sluníčkový rej

SD-slunickovy den-04V úterý 6. března jsme se dověděli spoustu zajímavostí o Slunci a navíc jsme si to bezva užili v tělocvičně při hrách. (Pokračování textu…)

Malý vynálezce

SD-vynalezci-02Myslíte, že již bylo všechno vynalezeno? Že nás již nic nového nemůže překvapit? Naši malí vynálezci nás přesvědčili o opaku! (Pokračování textu…)

Ples princezen a princů

SD-ples-07V úterý 13. února 2018 se konal ples princezen a princů. Na vlastní oči jste mohli vidět Popelku, Sněhurku, Zlatovlásku, zatančit si s princem Miroslavem, zaposlouchat se do vyprávění odvážných soubojů rytířů, pobavit se s princem Bajajou.
Podívejte, navštívil nás i drak Mrak! (Pokračování textu…)

DEN Eskymáků

2018-SD-eskymaci-02Umíš se obléci jako Eskymák? Zvládl bys postavit iglú, Víš, co je to malamut? Chodí malí Eskymáci do školy? Co mlsají nejraději? Prostě odpoledne plné zajímavých otázek a odpovědí, soutěží i zábavy….

 

(Pokračování textu…)

Ježíšek ve školní družině

SD-vanoce-02V pátek 22. 12. 2017 naši školní družinku navštívil Ježíšek. A protože jsme byli všichni moc hodní, nadělil nám spoustu dárků! 

Fotogalerie.

Po roce jsou tu opět Vánoce….

2017-vanocni-koledovani-03Po roce jsou tu opět Vánoce….

Rozsvícený stromeček, vůně jehličí, vanilky a skořice, rozzářené oči dětí i dospělých. Všichni mají dobrou náladu, usmívají se, jsou plni očekávání. (Pokračování textu…)

Vikingové

SD-vikingove-08Víte, kdo to byli Vikingové? Kdy žili, kde bydleli, jaké měli zbraně, jak se oblékali?
My ano!! A moc se nám to líbilo!

Zdobení stromečku

SD-zdobeni-01Blíží se vánoční besídka. Stromeček na školním dvoře je smutný. A proč je asi smutný? No, protože není krásný, není nazdobený. Tak, jdeme na to!!!
Ten se nám ale podařil!
 

(Pokračování textu…)