Mentoring prvňáčků a deváťáků

Ve středu 7. září jsme navštívili ZOO ve Zlíně, kde jsme my deváťáci dostali za úkol postarat se o přidělené prvňáčky a trochu se s nimi sblížit.

Na Lešné jsme měli komentovanou prohlídku na téma “Afrika”, při níž jsme mohli vidět například žirafy, opice dželady nebo slony i s malým slůnětem. Líbily se nám také surikaty, které nás ze svého výběhu zvědavě pozorovaly.

Výjezd do ZOO jsme si všichni moc užili a ke konci společného výletu jsme slyšeli i zprvu ostýchavější děti se nahlas smát.

Když jsme je drželi za ruce, vybavili jsme si dobu, kdy jsme i my museli čelit začátku ve škole, novým lidem a celkově novému světu, na který jsme dříve nebyli zvyklí.

Přejeme jim ve škole co nejvíc hezkých zážitků a jako deváťáci doufáme, že jsme jim toho dne byli, ale i po celý náš poslední školní rok budeme dobrou oporou.

Za deváťáky Petra Zimáková

Mohlo by se Vám líbit...