Škola v přírodě

SvP-06Letošní školy v přírodě se zúčastnilo 101 dětí z 1.-5. třídy + 10 pedagogických pracovníků.
Ubytováni jsme byli na hotelu MESIT v Horní Bečvě. Hotel úžasný, byli jsme tam již asi před třemi roky, takže jsme moc dobře věděli, co nás čeká. Úžasné pokoje, nádherné koupelny s různobarevnými světýlky, bazén, vířivka. Prostě škola v přírodě, příroda kolem také moc hezká, jak má být!
A jak probíhá takový jeden den na škole v přírodě?
Ráno v 7,00 hod. – budíček, rozcvička, 7, 30 snídaně – raut – dáš si kuličky v mléce, párečky nebo šunku? Všechno je k mání….
Bodování pokojů, dopolední výuka do 11, 00hod., obídek, polední neklid, oprava polední klid do 14, 30 hod. a odpolední soutěže a hrádky, v 18, 00 večeře a 19, 30hod. večerní program. Večerka ve 21, 00 hod., ale je nám všem jasné, že pro mnohé to bylo pouze upozornění, že někdy v budoucnu ulehnou ke spánku.
Her si děti užily: bazén, vířivka, Seznamovací večírek, Karneval, Diskotéka, Hra pro trpaslíky, Nechutnohmat, Pexesománie, Úkolovka a Hon na vlka, který jsme bohužel museli zrušit k vůli počasí.
Pokud nevěříte, zajeďte si na hotel MESIT a dáte nám jistě za pravdu. Je tam opravdu moc hezky. Nebudete mít sice sebou takový milý doprovod jako my, ale zaručeně se nudit nebudete.
A kam příští rok na školu v přírodě? Doufáme, že opět na hotel Mesit. A proč? Protože se nám tam opravdu moc líbilo a mezi námi, musíme dohrát tu Hru na vlka!!

Děkujeme všem rodičům, kteří přispěli dárky, bonbóny apod. Vše bylo použito jako odměna nebo ceny.
Moc děkujeme.

Napsala a vyfotila Bc. Šulcová Simona – vychovatelka

Fotogalerie.

Mohlo by se Vám líbit...