Abeceda peněz – projekt 4. třídy

Žáci 4. třídy jsou zapojeni do projektu České spořitelny Abeceda peněz, ve kterém se učí hospodařit s penězi, a tak trošku podnikat. V Mišmaš obchůdku si pro Vás připravili moc pěkné výrobky, které si můžete objednat od 9. – 16. 12. 2020 na těchto stránkách  https://ejarmarky.abecedapenez.cz/

Vyberete si na nich naši školu a uvidíte, co krásného pro Vás s radostí a úsměvem přichystali. V dnešní době koronavirové bohužel klasický jarmark ve městě za přítomností dětí proběhnout nemůže. Věříme, že Vás stejně tak osloví i e-jarmark. Pokud si zboží objednají žáci naší školy, do objednávky uvedou u svého jména i třídu (př. Jan Novák, 6.B). Zarezervované výrobky jim budou v pátek 18. 12. a v pondělí 21. 12. 2020 (rotační výuka) roznášet a peníze vybírat paní asistentky. Určitě to zvládnou během dopoledne. Pro veřejnost je bude vydávat 21. 12. 2020 od 16.00-17.00 ve vestibulu školy tř. uč. Mgr. Soňa Vanderková. Všechen zisk poputuje do útulku Zlín-Vršava, aby i pejsci a kočičky měli pěkné Vánoce. Děkujeme, že nás podpoříte.

 

Malé nahlédnutí do našeho obchůdku:

Mohlo by se Vám líbit...