Projekt hrdá škola

Naše škola se i v letošním školním roce zapojila do projektu HRDÁ ŠKOLA, jehož cílem je zpestřit si školní rok netradičními aktivitami a také snaha zahnat každodenní stereotyp. Celý projekt spočívá v pořádání akcí, které mají oživit život žáků na školách. Napomáhá i k zlepšování školního klima.

Každý měsíc proběhne netradiční akce, o které budeme prostřednictvím stránek školy včas informovat. Nejbližší akce se uskuteční v 13. října: 

  • SUIT – UP DEN – tradiční gala den, díky kterému se naše škola promění do slavnostní atmosféry plné šarmantních žáků a učitelů

Další den se uskuteční v listopadu. Bude to DEN BEZ BATOHU, kdy si nesmíte vzít tradiční školní batoh nebo aktovku, ale využít originální způsob přenosu svých věcí. Včas budete informováni na stránkách školy.

Mgr. Renáta Maděrová

https://schoolsunited.cz/projekt-hrda-skola#/

 

 

Mohlo by se Vám líbit...